Slovenská kuchárka

Cena
6,99 €

Pôvodná cena
12,90 €

Ušetríte
46% (5,91 €)

Vydavateľstvo
IKAR

EAN
9788007024137

Na sklade
ks

V knihe nájdete tie najlepšie tradičné nátierky, polievky, jedlá z mäsa, rýb i zeleniny, ale aj vynikajúce múčniky, koláče, dezerty a nápoje. viac

Nie je snáď bohatšej a výživnejšej kuchyne ako tej slovenskej. Počas dlhých rokov dokázala poskytovať našim predkom všetky látky potrebné pre zdravé fungovanie tela i duše. A pritom na to stačilo využívať v prevažnej miere len kvalitné miestne suroviny.

Aby sa nezabudlo na naše tradičné chutné slovenské recepty, zozbieral autor pre vás a spracovali do takej podoby, aby ste si vy sami mohli na každý deň zostaviť svoj obľúbený jedálny lístok. Vďaka chutným pokrmom z tejto kuchárskej knihy dodáte svojmu telu všetky potrebné živiny bez toho, aby ste museli nakupovať rôzne, pre našu zemepisnú šírku atypické suroviny, na ktoré si naše telo ťažšie zvyká.

V knihe nájdete tie najlepšie tradičné nátierky, polievky, jedlá z mäsa, rýb i zeleniny, ale aj vynikajúce múčniky, koláče, dezerty a nápoje. Ukážeme vám, že slovenská kuchyňa je nielen bohatá, ale aj rozmanitá, a preto na ňu môžeme byť právom hrdí.

Parametre
Stav Mierne opotrebovaná
Väzba Pevná
Divízia Príroda
Vydavateľstvo IKAR
Počet strán 264
Váha 810 g
Rozmer 165 x 240 mm
Ilustrácie Áno
Rok vydania 2015
Jazyk Slovenčina