Receptíky pre malých kuchárov - Hravá kuchárka pre deti

Cena
4,99 €

Pôvodná cena
8,60 €

Ušetríte
42% (3,61 €)

Vydavateľstvo

EAN
9788025127834

Na sklade
ks

Táto kuchárska kniha plná farebných fotografi í, vtipných ilustrácií a napínavých komiksov je určená všetkým deťom, ktoré sa zaujímajú o kuchárske umenie. viac

Táto kuchárska kniha plná farebných fotografi í, vtipných ilustrácií a napínavých komiksov je určená všetkým deťom, ktoré sa zaujímajú o kuchárske umenie, ale ešte kým sa pustia do prípravy tradičných pokrmov, rady by si najskôr vyskúšali prípravu menej náročných jedál, ale o to originálnejších, hravých a hlavne chutných.

Recepty, ktoré v knihe nájdete, zahrnujú SLANÉ pokrmy (chlebíčky, nátierky, chuťovky a obložené misy), SLADKOSTI (koláčiky a poháre) a NÁPOJE. Vzhľad týchto dobrôtok vás však zaručene prekvapí. Už ste niekedy jedli toast v podobe kraba, pochutnávali si na koláčiku, ktorý vyzerá ako tučniak alebo pili ovocný koktail priamo z vydlabaného melóna?

Jednotlivé recepty sú rozdelené do štyroch kapitol podľa ročných období, takže sa nemusíte báť, že by vám s našou knihou v priebehu roku došli nápady. Každá z kapitol je uvedená vtipným komiksom, v ktorom sa zoznámite s opičkou SMIEŠKOU, prasiatkom KVIČKOM a mravčiarom FUČKOM. Títo traja zvierací kamaráti vám budú pri varení radiť ako na to a pri príprave každého z receptov pridajú jednu dobrú radu pre kuchárskeho majstra.

V KNIHE NÁJDETE:

- 24 originálnych receptov pre malých aj veľkých kuchárov
- 4 vtipné komiksy a 3 zábavné zvieratká
- krabie toasty s ozajstnými klepetami
- vajíčkových pretekárov na nebezpečne rýchlych rožkoch
- strašidelne zubaté grapefruitové poháre
- nanuky, aké v obchode nenájdete a o mnoho viac…

Parametre
Stav Mierne opotrebovaná
Väzba Pevná
Autor Libor Drobný, Lukáš Němeček, Pavla Šmikmátorová
Vydavateľstvo Computer Press
Počet strán 64
Váha 548 g
Rozmer 210 x 297 mm
Ilustrácie Áno
Rok vydania 2009
Jazyk Slovenčina