Knihy pre najmenších - Autor - Craig Cameron

Vďaka rôznym skladacím kníhám (Leporelo) plných pestrofarebných ilustrácií alebo knižkám obsahujúcim rôzne kreatívne úlohy môžete vzbudiť záujem o čítanie v dieťati prakticky od kedy dokáže udržať knižku v rukách a obracať strany. Knihy pre bábätká sú veľmi populárne a vaše malé ratolesti dokážu zabaviť na dlhší čas.

Prečo je dôležité čítať malým deťom knihy?

Prečo je dôležité čítať malým deťom knihy?

Čítanie kníh malým deťom je ako otvárať dvere do sveta nekonečných možností. Okrem zábavy a dobrodružstva, ktoré ponúka každá stránka, má čítanie hlbší význam. Je to spôsob, ako podporiť ich rast a rozvoj v kľúčových oblastiach ako jazykové schopnosti, kognitívne procesy a emocionálny vývoj. Preto sa neváhajte pustiť do čítania s vašimi malými dobrodruhmi a spoločne objavovať kúzlo príbehov a poznania.


Čo sú to mierne opotrebované knihy?

V našom eshope pod pojmom "Mierne opotrebované" nájdete knihy, ktoré majú trochu obyté rohy, alebo sú jemne poškriabané na prednej alebo zadnej strane.
Cekovo je narušený iba veľmi jemne vyzuálny vzhľad a nijako neovplivňuje čítanie. Väzba je tiež v úplnom poriadku a nehrozí žiadne vypadávanie strán.