Knihy pre deti a mádež - Autor - Pavla Šmikmátorová

Knihy pre deti plné rôznych príbehov a krásnych ilustrácií. Sú vhodné aj pre starších čitateľov, ktorý už dokážu čítať sami a tým aj zlepšovať svoje schopnosti. 

Nezabúdame ani na najmenších a na výber sú rôzne leporelá a omaľovánky. Detské knihy výrazne podporujú predstavivosť a vyzuálny rozvoj a preto by mali byť v každej domácnosti od skorého veku.

Prečo je dôležité čítať malým deťom knihy?

Prečo je dôležité čítať malým deťom knihy?

Čítanie kníh malým deťom je ako otvárať dvere do sveta nekonečných možností. Okrem zábavy a dobrodružstva, ktoré ponúka každá stránka, má čítanie hlbší význam. Je to spôsob, ako podporiť ich rast a rozvoj v kľúčových oblastiach ako jazykové schopnosti, kognitívne procesy a emocionálny vývoj. Preto sa neváhajte pustiť do čítania s vašimi malými dobrodruhmi a spoločne objavovať kúzlo príbehov a poznania.


Čo sú to mierne opotrebované knihy?

V našom eshope pod pojmom "Mierne opotrebované" nájdete knihy, ktoré majú trochu obyté rohy, alebo sú jemne poškriabané na prednej alebo zadnej strane.
Cekovo je narušený iba veľmi jemne vyzuálny vzhľad a nijako neovplivňuje čítanie. Väzba je tiež v úplnom poriadku a nehrozí žiadne vypadávanie strán.